DT 02.2016Witajcie :)
Dzisiaj mamy zaszczyt przedstawić nasz Design Team 2016. 
Hello :)
Today we are proud to present our Design Team 2016.
Hej. Nazywam się Aga Baraniak, mam 33 lata i jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki małych urwisów. Mój początek scrapowania jest całkiem zwykły, nie należy do spektakularnych. Jako matka będąca na urlopie macierzyńskim, zmagająca się z codziennością życia i rozrabiającymi dziećmi, w lutym 2015 roku odkryłam scrapbooking. Tak się zaczęło. Całkowicie w nim „utonęłam”…. Wieczorami uwielbiam zasiadać przy moim wiecznie zabałaganionym biurku i oddawać się pod opiekę mojej wyobraźni. W taki sposób powstają moje prace. Na moim blogu http://sztuczkimagiczki.blogspot.com/ możecie sprawdzić, co mi w duszy gra. Jestem niespokojnym duchem, więc szukam cały czas czegoś nowego. Uwielbiam sprzątać po rodzinie szuflady, gdzie znajduję starocie do wykorzystania. Rozkochały mnie w sobie mediowe prace, już nie dam rady zrobić nic bez ciapania i brudzenia…. Uwielbiam alterować, ale cały czas uczę się nowych rzeczy, poznaję scrapy, pracę z płótnem oraz mediami. Czasami zabawię się decoupagem. To jest właśnie moje ukojenie…
Kiedy odkryłam scrapbooking coś we mnie odżyło, znalazłam chwilę dla siebie, mogę się uczyć nowych rzeczy, które mnie interesują i uwielbiam ten stan kiedy nowy pomysł przenosi się na papier i zaskakuje to co powstaje :)
Romantyczna ze mnie dusza, często się rozczulam...kocham naturę...Od dziecka mieszkam na wsi. Las, góry, łąki to to co mnie otacza i nie wyobrażam sobie siebie gdzie indziej...kocham spacery, piesze wycieczki w lasy i góry. Czytać też lubię ale ostatnio papier i klej wygrywa z książką :)
Witam wszystkich fanów TricksArt. Jestem Olga i od dawna jestem zakochana w tricksartowych maskach i tekturkach, więc jestem bardzo podekscytowana dołączeniem do zespołu!  Jestem zakręconą mediomaniaczką uzależnioną od chlapania, ciapania, tekstur i kolorów.

Hello, I'm Terhi Koskinen from Finland. Scrapbooking is more than a hobby for me, it's a lifestyle-it starts with photograph session and ends when I get my creations where I wanted. And then it starts again. My style is modern, fresh and simple, and my creations have always lots of layers with different medias, matching colors, straight lines and touch of something shiny. Always lots of textures and something soft too, like my favorite thing thread.
I get my inspiration from pictures I take during the days, in another words from my everyday life: I'mother for two beautiful daughters, wife for my handsome husband and studious planning assistant in my day time job. In addition to crafting, I horse-ride, so that's one more topic to my creations.
You can find me on my social media channels: 
Instagram (terhi_koskinen): http://www.youtube.com/user/terhikoskinen/
Twitter (@terhi_koskinen): http://twitter.com/terhi_koskinen
Pinterest: http://www.pinterest.com/Koskinenterhi/ "


Jestem matką, żoną i osobą która uwielbia wolne chwile spędzać na majsterkowaniu, tworzeniu, przerabianiu, alterowaniu .Kocham fotografię, gotowanie, podróże i ciągłe eksperymenty.  Scrapbooking pochłonął mnie całkowicie - od dłuższego czasu digi, ale teraz także ten realny, namacalny pozwala uwolnić ze mnie wszystkie pomysły , przenieść je na papier, tekturkę , cokolwiek co mam pod ręką. To wspaniałe hobby, które pozwala na tworzenie prac w wielu technikach.
Sonrisa po hiszpańsku znaczy uśmiech. Właśnie dlatego wybrałam sobie taki nick. Bo lubię się uśmiechać. Do innych, do siebie, do świata. Lubię, gdy to, co robię sprawia mi przyjemność. Dlatego na co dzień pracuje wśród książek, które czytam w hurtowych niemal ilościach i dlatego wieczorami wycinam, kleję, mediuję… To sprawia mi radość i wiem, że przynajmniej czasami moje twory sprawiają radość także innym.
Poza czytaniem i scrapowaniem uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu: kocham spacery z moim synem, od niedawna trenuję bieganie (moim marzeniem jest start w maratonie, ale… jeszcze długa droga przede mną), uwielbiam górskie wędrówki i poznawanie nieznanych dotąd mi miejsc. Zwłaszcza, że… to wszystko dostarcza fantastycznych tematów do scrapowania!
Ci, którzy mnie znają wiedzą, że jestem ogromną fanką produktów Tricksart! Dlatego tak bardzo cieszę się, że tą moją miłością do masek, tekturek, papierów, a od niedawna także wykrojników, będę mogła się z Wami tutaj dzielić!
Sonrisa means in Spanish „a smile”. That is why I’ve chosen it as my nickname. I like smiling to the others, to myself and to the whole world. And I like, when the things I do, make me happy. That is why I work in a bookshop, as I love reading books and that is why in my free time I like creating scrapbooking projects: I cut paper, glue it and like using some media. That makes me happy and I know, that sometimes it makes happy other people too.
I also love being on a free air: having a walk with my son, running (my dream is to start in a marathon), climbing in the mountains and visiting new places. That all gives me a lot of inspiration!
Those, who know me, know also that I am a great fan of Tricksart products. That’s why I am so happy to be a part of this team and to share my love to all those wonderful stencils, chipboards, papers and also dies!
Nazywam się Monika Szafran - jednak w blogowym świecie używam tylko nazwiska, bo bardzo je lubię :) Scrapbooking odkryłam zaraz po decoupage i biżuterii – ponad 4 lata temu i pochłonął mnie na dobre! Jednak najbardziej podoba mi się ostatnie pół roku :P bo wtedy odważyłam się zacząć wreszcie psikać i chlapać! i to jest to co teraz lubię zdecydowanie najbardziej - szeroko pojęte mediowanie :) i teraz popsikane i pochlapane są prawie wszystkie moje sTworki! a ja po prostu uwielbiam w ten sposób dawać upust emocjom :) i turkusy też uwielbiam! żeby nie było, że nie ostrzegałam ;) 
Nie mogło być inaczej! Praca z zaprojektowanymi przez siebie tekturkami, maskami i innymi dodatkami jest jak zwieńczenie dzieła ;), bo wreszcie mogę pokazać, co chodziło mi po głowie. Jestem tu, bo jak wiecie, uwielbiam takie robótki, ale nie mam na nie zbyt wiele czasu. Będzie to zatem i przyjemność i mobilizacja do pracy.
It couldn't be otherwise! Work with the die-cut chipboard, stencils and other additions is like the culmination of a masterpiece, because finally i can express what i have in mind. I'm here because, as you know, I love these things but I don't have enough time for it. So it will be the pleasure and motivation to work!Pin It