DTKiedy odkryłam scrapbooking coś we mnie odżyło, znalazłam chwilę dla siebie, mogę się uczyć nowych rzeczy, które mnie interesują i uwielbiam ten stan kiedy nowy pomysł przenosi się na papier i zaskakuje to co powstaje :)
Romantyczna ze mnie dusza, często się rozczulam...kocham naturę...Od dziecka mieszkam na wsi. Las, góry, łąki to to co mnie otacza i nie wyobrażam sobie siebie gdzie indziej...kocham spacery, piesze wycieczki w lasy i góry. Czytać też lubię ale ostatnio papier i klej wygrywa z książką :)

blog Misti
Nie mogło być inaczej! Praca z zaprojektowanymi przez siebie tekturkami jest jak zwieńczenie dzieła ;), bo wreszcie mogę pokazać, co chodziło mi po głowie. Jestem tu, bo jak wiecie, uwielbiam takie robótki, ale nie mam na nie zbyt wiele czasu. Będzie to zatem i przyjemność i mobilizacja do pracy.

blog Moniatl
Ukończyłam wrocławską ASP i mam to szczęście że od tego czasu wciąż pracuję i tworzę w materiale który kiedyś, dawno temu mnie zaczarował - szkle. Poza chwilami kiedy tnę, zgrzewam i szlifuję szkło jestem mamą, żoną, współczesną "kurą domową" która stara się okiełznać i uporządkować szaleństwa dnia codziennego. Moja przygoda z papierem tak naprawdę trwa już bardzo długo ale w takiej formie jak to ma miejsce teraz od zeszłego roku. I tak naprawdę to nie jest hobby, coś co robię "po godzinach". To jest mój wentyl bezpieczeństwa: pozwala mi na oderwanie się od codziennej czasem żmudnej i nużącej pracy i na uspokojenie myśli jakie krążą mi w głowie po kilku, kilkunastu godzinach spędzonych w pracowni.

blog TruskawkaM
Witam, nazywam się Monika Bieniek - truskawkaM. Jestem żoną, mamą i scraperką. Uwielbiam oprawiać wspomnienia zapamiętane na zdjęciach i robię to już 8 lat . Moją ulubioną formą pracy jest LO,ale w mojej twórczości znajdzie się też album, kartka czy inne rękodzieło. Lubię proste i przejrzyste formy, jednocześnie lubię eksperymentować i co najważniejsze dobrze bawić się przy oprawianiu wspomnień.

blog Mrude
  Mam na imię Magda, w scrapowym świecie istnieję jako Mrude. Scrapuję od kilku lat. Zaczynałam od Digi ale papierki wciągnęły mnie na dobre. Dlatego dzielę mój czas między synków, męża i scrapbooking. Lubię prace z wieloma dodatkami, kwiatami z odrobiną mediów. I takie właśnie staram się tworzyć. Na blogu Tricksart wystąpiłam już jako gościnna projektantka i miałam przyjemność pracować z cudnymi tekturkami i papierami, dlatego jest mi niezmiernie miło że zostałam zaproszona do współpracy. Mam nadzieję że moje prace zainspirują was do stworzenia jeszcze piękniejszych dzieł.


blog Karmazynowy Kamyk
Mam na imię Hania, w craftowym świecie jestem znana jako Karmazynowy Kamyk. Dawno, dawno temu trochę rysowałam, nie tak dawno temu robiłam biżuterię, a scrapbooking jest moją pasją już od jakiś 4 lat, kompletnie inną niż moja codzienna nudna praca biurowa. Wszystko zaczęło się od… zamówienia u pewnej scraperki albumu na ślub brata… Kiedy dostałam go w swoje ręce, pomyślałam, że ja też tak chcę  Ciągle jeszcze się uczę, ciągle się zmieniam, chyba nadal nie mam własnego stylu, ale uwielbiam to co robię niezależnie od tego czy mi wychodzi czy też nie  Przez ten czas powstało już wiele prac, głównie kartek, eksplodujących pudełek, trochę notesów i albumów, kilka LO’sów i ramek. Moja córeczka Paulinka na szczęście podziela moje zainteresowania i „bawimy” się razem tak często jak to tylko jest możliwe. To chwile tylko dla mamy i córki.

Pin It