Inspiracje - album "Zamek dla księżniczki"


piątek, 6 września 2013


Czy tworzycie albumy z gotowych baz tekturowych? Postanowiliśmy raz w miesiącu zaprezentować Wam albumowe inspiracje naszego DT. Zaczynamy pięknym albumem z bazy zamek, który wykonała Moniatl.
Autorka napisała:
Witam.
Dziś chciałabym pokazać troszkę nietypowy album.
Zrobiłam go z bazy „Zamek” która kojarzy się raczej z albumami dla chłopców. Ale ja postanowiłam wykorzystać ją do zrobienia albumiku dla małej księżniczki. Jego karty są pomalowane gessem, akrylami i popryskane mgiełkami. Dodałam sporo błyszczących kamyczków i półperełek. Całość utrzymana jest w różach i błękitach – ulubionych kolorach małych księżniczek.
Nie mogę niestety zaprezentować tego albumu wraz ze zdjęciami ale zapewniam że wygląda bardzo fajnie i mam nadzieję że za parę lat jego właścicielka będzie go oglądać z równym zapałem jak dziś ;)






Materiały:
baza zamek
gesso
Pozdrawiamy,
Moniatl & Zespół TricksArt


Pin It

3 komentarze :

  1. a ja widząc tą bazę widziałam myślałam o księżniczce w zamku . Ślicznie wyszło , już dawno spodobała mi się ta baza ....

    OdpowiedzUsuń
  2. o jezu jakie to piękne. Sama mam tą bazę i się przymierzam już od dawna do albumu... Ja mam całkiem inny nań pomysł. Mam nadzieję że wkrótce go zrealizuje;) pOZDRAWIAM;)

    OdpowiedzUsuń
  3. no i miodzio...księżniczkom też się należy:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa :)