Gościnna projektantka


czwartek, 13 marca 2014


Dzień dobry w czwartek :-)
 Dzisiaj gościmy Martę z kolorowej, kreatywnej krainy, gdzie zawsze można zaczerpnąć nie tylko inspiracji ale i optymizmu autorki pięknych prac :-) Bardzo dziękujemy Marcie, za przyjęcie naszego zaproszenia i zrobienie przecudnego pudełeczka, zegarka i zawieszki. Oto kilka słów od autorki.
Witajcie,
mam na imię Marta. Mam 26 lat. Jestem mamą 3 letniej Małgosi i żoną wspaniałego mężczyzny. Od kilku lat, a dokładnie od momentu, kiedy wykonałam zaproszenia na swój ślub, to właśnie prace z papieru są moją pasją. Wcześniej kosztowałam troszkę biżuterii i decoupage'u, zawsze coś się działo.
Tworzę głównie kartki, choć na dziś przekornie nie przygotowałam ani jednej;) Polubiłam SCRAPY. Staram się próbować i uczyć się co raz to nowych rzeczy. Na dzień dzisiejszy próbuję oswajać media:) 
W moich pracach zazwyczaj znajdziecie warstwy, koronki, postarzenia, trochę stempli, kwiaty i ostatnio trochę mediów. A właściwie, w zależności od sytuacji, może się na nich znaleźć wszystko;)
 Mam nadzieję, żę moje prace zainspirują Was do kreatywnego wykorzystania produktów TricksArt.
 Dziękuję za zaproszenie, Marta. 
Pudełko pomalowałam gesso, okleiłam papierem Josephine, lekko przetarłam papierem ściernym, dodałam maskę, tekturkę mini dekor#4, którą podzieliłam na części, oraz kilka dodatków.
Zegar okleiłam papierem Olivia, wytuszowałam tuszem distress, dodałam wykrojnikowe gałązki. Cyferki dodatkowo pokryte crackle accent.
Pisanka, to połączenie 4 pisanek, pokrytych gelatos oraz crackle accent z dodatkiem sznurka naturalnego i koronki.
Pozdrawiamy, Marta i Zespół TricksArt


Pin It

3 komentarze :

Dziękujemy za Twoje słowa :)