Design Team


wtorek, 1 lipca 2014


Witajcie, dzisiaj jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że do grona naszego Design Team'u dołączają dwie zdolne scraperki. Ich twórczość zapewne jest Wam znana, my nie możemy się już doczekać nowych inspiracji :-) 
Witajcie w DT TA
 Mam na imię Magda, w scrapowym świecie istnieję jako Mrude. Scrapuję od kilku lat. Zaczynałam od Digi ale papierki wciągnęły mnie na dobre. Dlatego dzielę mój czas między synków, męża i scrapbooking. Lubię prace z wieloma dodatkami, kwiatami z odrobiną mediów. I takie właśnie staram się tworzyć. Na blogu Tricksart wystąpiłam już jako gościnna projektantka i miałam przyjemność pracować z cudnymi tekturkami i papierami, dlatego jest mi niezmiernie miło że zostałam zaproszona do współpracy. Mam nadzieję że moje prace zainspirują was do stworzenia jeszcze piękniejszych dzieł.
 

Mam na imię Hania, w craftowym świecie jestem znana jako Karmazynowy Kamyk. Dawno, dawno temu trochę rysowałam, nie tak dawno temu robiłam biżuterię, a scrapbooking jest moją pasją już od jakiś 4 lat, kompletnie inną niż moja codzienna nudna praca biurowa. Wszystko zaczęło się od… zamówienia u pewnej scraperki albumu na ślub brata… Kiedy dostałam go w swoje ręce, pomyślałam, że ja też tak chcę  Ciągle jeszcze się uczę, ciągle się zmieniam, chyba nadal nie mam własnego stylu, ale uwielbiam to co robię niezależnie od tego czy mi wychodzi czy też nie  Przez ten czas powstało już wiele prac, głównie kartek, eksplodujących pudełek, trochę notesów i albumów, kilka LO’sów i ramek. Moja córeczka Palinka na szczęście podziela moje zainteresowania i „bawimy” się razem tak często jak to tylko jest możliwe. To chwile tylko dla mamy i córki.

Pozdrawiamy, Zespół TricksArt

Pin It

1 komentarz :

Dziękujemy za Twoje słowa :)