Kontrastowo na pożegnanie


piątek, 11 września 2015


Witamy
Trudno będzie sie pożegnać z Moniką. Jej piękne prace towarzyszą nam od poniedziałku. Dzisiaj już ostatnia i będzie nam zapewne brakowało turkusu w jej wydaniu. Moniko, jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy :)
Witajcie.
 Dzisiaj ostatni dzień gościnnych występów w TricksArt z kolekcją Turquoise.
Na koniec przygotowałam dwa podobne, a zarazem zupełnie różne notesy. Oba są romantyczne i kobiece, ale pierwszy z nich jest chłodny i delikatny, a drugi gorący i intensywny. Do zrobienia  pierwszego notesu użyłam maski Deseń #41, przez którą pokryłam biały papier pastą strukturalną wymieszaną z odrobiną turkusowej mgiełki. Dodałam pasek pięknego papieru Inspiration, na którym nakleiłam pomalowany na biało Ozdobnik #3 i kwiaty. Zwróćcie uwagę, jak gruba jest maska, pasta utworzyła świetny, przestrzenny efekt.
  Drugi notes jest w zupełnie innym klimacie, dzięki czarnej bazie i dodatkom. Na bazę nakleiłam papier Once upon a time i podklejony czarnym kartonem paseczek papieru Letter, na którym ułożyłam kompozycję z kwiatów i liści. Pod kwiatami przykleiłam pomalowany na czarno promarkerem fragment Dekoru #1, wygląda świetnie, prawda? Z tyłu notesu przykleiłam te same elementy, tylko w układzie poziomym.
Jeśli chcielibyście przygarnąć któryś z moich notesów, zapraszam na mój fanpage.
Bardzo dziękuję TricksArt za gościnę, było mi ogromnie miło pracować z tą piękną turkusową kolekcją.

Pozdrawiamy :)
Monika i Zespół TricksArtPin It

1 komentarz :

Dziękujemy za Twoje słowa :)