Okładka artjournala / Artjournal cover by Sonrisa


poniedziałek, 22 lutego 2016

Witajcie!
Dziś moja kolej, by pokazać Wam, co ostatnio stworzyłam z produktów, które możecie znaleźć na wirtualnych półkach Tricksart. O tym, że są tu moje ulubione tekturki i maski już pewnie wiecie, a dziś pokażę Wam, jak dzięki nim ozdobiłam okładkę tegorocznego artjournala. Mam lekki poślizg z jego uzupełnianiem, ale w koncu udało mi się zacząć. A jak wiadomo najtrudniejszy jest początek...

W tym roku zdecydowałam się na kolorystykę turkusowo-złotą. Jakoś tak mi w duszy gra;) Idealne do tego okazały się papiery z kolekcji Turqoise. Oczywiście ozdobiłam je pastą strukturalną nakładaną przez maskę. Do tego jeszcze tekturki: ramka z tego zestawu i napis z tego zestawu. Tekturki pomalowałam złotą farbką i umocowałam na gel medium. Całość uzupełniłam kwiatuszkami, które też lekko pociągnęłam farbą i mikrokulkami. Nie mogłam odmówić sobie też chlapania białym tuszem Splash!... Papier na okładce przykleiłam warstwami. Oprócz turkusowego możecie tu zauważyć także papier eco kawa z mlekiem.

Hello!
It's my turn again to share with you my last creation with Tricksart products. This time I finally decided to create an artjournal cover. I've made in in turqoise and gold, so papers from Turqoise collection were just the best for it. I've made a few layers here and I've used also eco paper - coffe with milk. Of course I've used here also a stencil with modeling paste. You can find some chips here also: a frame and some caption from turqoise collection. I put some pearl gold paint on it. Then I've added some flowers, gold filters and, at the end, some Splash ink... And so is my artjournal 2016 cover!

 

Wykorzystane materiały/I've used:

   

 


 
 


Pozdrawiam serdecznie / Best greetings
Pin It

1 komentarz :

Dziękujemy za Twoje słowa :)