Gościnna Projektantka/Guest Designer


środa, 23 marca 2016


Dzisiaj zapraszamy na drugą inspirację miesz-Anki :)
Już za kilka dni święta. Większość z Was pewnie kartki wielkanocne ma zrobione.
Ja przygotowałam dwie kartki w kształcie jaj w nietypowych kolorach jak na te święta. Jaja powstały z papierów TURQUOISE. Trójkąty widoczne na kartkach uzyskałam poprzez nałożenie pasty strukturalnej przez maskę TRÓJKĄTY. Ładnym uzupełnieniem jest tekturkowy napis "Wesołego Alleluja"
Z tej samej kolekcji papierów wykonałam jeszcze zaproszenie na sesję fotograficzną. Tekturka, którą umieściłam na pracy jest tak duża i fajna, że stwierdziłam że nie potrzeba zbyt wielu dodatków aby zaproszenie elegancko się prezentowało.
Cieszę się, że miałam okazję popracować na produktach Tricksart. Zarówno papiery, jak i tekturki są prześliczne i bardzo dobrze się na nich pracuje. Wybór masek jest tak przeogromny, że trudno zdecydować się, który wzór wybrać. Najlepiej wszystkie ;o) 
Dziękuję bardzo za zaproszenie i możliwość zaprezentowania u Was kilku swoich prac.
Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim tu zaglądającym zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt, smacznego jajka, obfitego zajączka i mokrego dyngusa ;o)
Today the secend inspiration by miesz-Anka :)
Brace yourself, holidays are coming! Most of you probably have your Easter cards done.
I have prepared two cards in the shape of eggs in unusual Easter colors. Eggs are made from TURQUOISE paper and I made the triangles on the card by applying the paste with structural stencil TRIANGLE. The chipboard sign "Happy Easter" is a beautiful addition.
From the same collection of papers I have made invitations for a photo session. Chipboard that I put in my work is very big and nice, so I though I don't need too many extras for the invitation to be elegantly presented.
I'm glad that I had the opportunity to work on Tricksart products. Both paper and cardboard are beautifyl and very well working. The choice of mask is so big that I couldn't decide which model to choose. I'd love to try all of them ;o)
Thank you very much for your invitation and the opportunity to present a few my works here.
By the occasion of the upcoming Easter, I wish everyone healthy, cheerful and family holidays, tasty eggs, rich rabbit and wet Easter Monday ;o)

Bardzo dziękujemy Aniu :)
Thank you very much Anna :)

Pozdrawiamy/Greetings
Zespół/Team TricksArt


Pin It

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa :)