Artjournal deszczowo-optymistyczny


poniedziałek, 4 kwietnia 2016Witajcie! 

Dziś moja kolej, by pokazać Wam, co wyszło z mojej zabawy produktami Tricksart. Muszę powiedzieć, że jestem zachwycona ostatnimi nowościami! Właśnie dlatego postanowiłam je przetestować, a najlepiej robi się to w journalu. Tym bardziej, że po głowie chodził mi od jakiegoś czasu wiosenno-deszczowy cytat. Idealnie komponuje się z maską Krople, przez ktorą nałożyłam gesso. Potem całoć spryskałam mgiełką, żeby było błyszcząco. Dodałam też słodkie tekturki: parasolkę i kaloszki. Bazę wpisu stanowi fantastyczny papier z kolekcji Spring Sky (kocham te kolory!). Całość ma zmotywować mnie do wyjścia z domu i... nauki tańca w deszczu!

Hi!
It's my turn today to show you, how I play with Tricksart's products. I must say I am completely amazed by new stuff in the shop! That's why I decided to use them in my artjournal. This page is about the rain and about that it's better to learn how to dance in the rain than escape from the storm.
I've used here the drops stencil and gesso. then I added a little bit of pearl mists. As a base you can see my favourite paper from the new collection Sring Sky. I added also cute chips here. 
Ths page should motivate me to learn how to dance in the rain! And to go for a walk!Pozdrawiam serdecznie/Greetings!

Sonrisa & Tricksart Team!Pin It

2 komentarze :

Dziękujemy za Twoje słowa :)