Art-Journal?


poniedziałek, 8 października 2018


Jakoś tak mnie wzięło kochani, że w tym roku postanowiłam udokumentować swoje podróże właśnie w postaci Art Journal... takie nie do końca LO w zeszycie... miałam przy tym mnóstwo zabawy...
Dziś pokażę Wam Jedną z wycieczek, jaką odbyłam będąc na wybrzeżu... mianowicie do Sopotu na molo...
Pracę wykonałam w całości z trzech papierów, używając jedynie stempli, kleju oraz pisadłą czarnego (i kilku kryształków) :) ja bawiłam się cudownie - zarówno na Molo, jak tworząc później ten wpis :) Mam nadzieję, że was zainspiruje - jeśli nie do uruchomienia własnego Art Journala, to przynajmniej do stworzenia własnego LO pamiątkowego :)

It just happened, that this year I decided to documetn my journeys as an Art Journal... well not exactly an LO in a notebook... I had real fun with it...
Today I will show you one of my trips, while I was on the coast... it was to Sopot... to the grand pier...
The whole work is done with three sheets of paper, with the addition of stamps, glue and black fine-pen (and some rhine-stones) :) I was having a great time - both at the pier, and afterwards, creating this piece of journal :)
I do hope, that it will be of some inspiration to you - if not to start your own Art Journal, than maybe to create an keepsake LO... :)
w pracy użyłam/I used in my work:
Papier/paper BISQUIT: Inspiration, Beautiful moment, White walts
klej/glue: Magic

Killa Ree
Pozdrawiam / GreetingsKilla and Tricksart Team


Pin It

2 komentarze :

Dziękujemy za Twoje słowa :)